Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Sluch, ušní hygiena
Vaxol spray proti ušnímu mazu 10 ml

Vaxol spray proti ušnímu mazu 10 ml


Výrobce: Qpharma s.r.o, Ot. Ostrčila 1155/18, 370 05 České Budějovice

Vaxol spray proti ušnímu mazu snižuje potřebu ušních výplachů, obsahuje přírodní olivový olej.


Doporučená cena: 199.00 Kč

Vaše cena: 189.00 Kč

Ušetříte: 5 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Jednoduchý a účinný způsob změkčení a přirozeného odstranění ušního mazu.

Pravidelným používáním Vaxolu se snižuje potřeba ušních výplachů.
Pokud jsou přesto ušní výplachy nutné, pak Vaxol ušní výplachy ulehčuje.
Vaxol obsahuje přírodní olivový olej, zpracovaný podle farmaceutických standardů.

Vaxol spray má jednoduchý a unikátní dávkovací systém.Ten umožňuje precizní aplikaci jedné dávky olivového oleje do vnějšího zvukovodu. Vstřik je příjemný, neobtěžuje a po aplikaci zůstává olivový olej ve vnějším zvukovodu.Nevytéká a tím nevznikají problémy se znečištěním oděvů. Díky dávkovacímu systému nehrozí předávkování a významně se snižuje možnost vylití.

Vaxol pro brilantní sluch.
Sluch člověka dokáže vnímat zvuk v rozsahu frekvencí 16 – 20 000 hertzů. Nejcitlivější je v oblasti 1000 – 3000 Hz, což je oblast frekvence lidského hlasu. Například kočka dokáže vnímat zvuky od 30 – 45 000 Hz, pes 15 – 50 000 Hz a mol až do 150 000 Hz. Delfíni, netopýři a mnoho dalších živočichů se pomocí zvuku orientuje – tzv. echolokace.

Vaxol - konec problémům s ušním mazem.
Ušní maz
Ušní maz (cerumen) je nažloutlá tělní tekutina v uchu lidí a mnoha savců, jejíž úlohou je chránit citlivou kůži zvukovodu a vytvářet ochranu proti infekcím. Udržuje v uchu správné prostředí (např. vlhkost).

Produkce ušního mazu.
Ušní maz vzniká smícháním produktů žlázek (hlavně z skvalenu, lanosterolu, cholesterolu), které Ušní maz vzniká smícháním produktů žlázek (hlavně z skvalenu, lanosterolu, cholesterolu), které se nachází v kůži, s odumřelou povrchovou vrstvou kůže, uvolněnými chlupy a do zvukovodu zanesenými nečistotami (např. pyl, prach). Po svém vzniku je maz posunován směrem k zevnímu ústí zvukovodu, kde vypadává.

Typy ušního mazu.
Existují dva odlišné geneticky dané typy ušní mazu: vlhkého typu, který je dominantní, a suchý typ, který je recesivní. Asiaté a domorodí Američané mají většinou suchý typ ušního mazu (našedlý a vločkovitý), ale běloši a Afričané mají tzv. vlhký typ (zlato-hnědý až tmavě-hnědý a vlhký). Typ ušního mazu byl používán antropology pro sledování lidských

Ušní maz a jeho důležitá role.
Maz se skláda z několika ruznýh složek včetně sekretu, který je produkován v chrupavčité části vnějšiho sluchového kanálku. Je to nažloutlá hmota, která se konzistencí podobá vosku, a je vylučována mazovými žlázami. Ušní maz se rovněž skládá z odloupených buněk kůže z ušního kanálku. Při normálních množstvích pomáhá maz při čištění ucha a neměl by být zcela odstraněn z vnějšího sluchového kanálku. Maz navlhčuje kůži kanálku a ušní bubínek. Ochraňuje vnější kanálek před zraněním a rovněž zabraňuje vniknutí vody do ušního kanálku. Ušní maz společne s chlupy ve vnějším zvukovodu zachycují částice špíny a prachu; a tím zabraňují jejich pronikání k ušnímu bubínku.

Přírodní proces samočistění ucha.
Ušní maz se přemisťuje s epitelem do vnejšího sluchového kanálku. Odtamtud jde zlehka odstranit během běžné ranní hygieny. Tento pohyb je podporován pohybem čelistí. Nashromažděné nečistoty ve vnějším sluchovém kanálku se pohybují společně s ušním mazem. Pohyby čelistí postihují pouze chrupavčitou část sluchového kanálku a nikoliv kostní část. To znamená, že částice prachu nebo mazu natlačené hluboko do vnějšího zvukovodu. sluchového kanálku , například kvůli nezkušenému čištění pomocí tyčinek na čištění uší, se obtížně dostávají ven.

Symptomy jejichž příčinou je ušní zátka:
- střední až těžké problémy se ztrátou sluchu
- bolest jednoho nebo obou uší
- zvonění nebo hučení v uších
- závratě
- svědění
- zánět středního ucha

Výplachy ucha.
Mechanické odstranění ušního mazu ,tzv.výplachy ucha, jsou prováděny specialistou - otolaryngolokem a to v případě, že ušní maz se nelepí na kůži v oblasti ušního kanálku.
Je to bezbolestný zákrok, nicméně se jedná o nepříjemnou procedůru.

Lékaři doporučují olivový olej.
Olivový olej, který je aplikován na vnější sluchový kanálek, změkčuje ušní maz a tím ulehčuje jeho odstraňování. Rovněž také prospívá kůži ušního kanálku. V případě ztuhlého ušního mazu, olivový olej změkčuje ušní maz a pomocí zvlčení přilehlé kůže napomáhá jeho vypadávání. V mnoha zemích, jako například ve Spojených Státech či Velké Británii, je olivový olej doporučován lékaři jako efektivní prostředek pro snížení výskytu ušního mazu.

Vaxol – slyšíte vše jasně a čistě.
Vaxol má unikátní dávkovací systém, který přesně odměří jednu dávku olivového oleje do vnějšího zvukovodu ucha.Vstřik je přesný ,příjemný, jemný a neobtěžující.Olivový olej je rovnoměrně rozprostřen po celém ušním kanálku. Kapátko nebo vatová tyčinka není v tomto případě zapotřebí. Dávkovací systém je sestrojen tak, že nehrozí vylití a tím možné plýtvání; během používání Vaxolu, nehrozí kontaminace olivového oleje uvnitř lahvičky, neboť dávkovací systém lahvičku pevně uzavírá.
Tryska dávkovacího sytému je velmi šetrná k vnějšímu zvukovodu,neporaní vnější zvukovod.
Vaxol je určitě nejlepší novinka pro ty, kdo trpí problém s ucpáváním uší a je to perfektní způsob boje s ušním mazem.

Vaxol – jednoduše a účinně.
Účinná metoda k změkčení mazové zátky. Aplikace je pohodlná, vhodná pro všechny věkové skupiny a pohodlná aplikace.

Dávkovací systém má několik výhod:
- Obsah lahvičky vydrží po dobu 14 dní, i když budete ošetřovat 2x denně obě uši.
- Lahvička a pumpička se snadno ovládají;ovládání nedělá problém ani těm méně zručným.
- Zužující se konec aplikátoru omezuje hlubokému vsunutí aplikátoru do vnějšího zvukovodu a nemůže tak poranit jemný mechanismus vnitřního ucha.
- Sprejová pumpička – po stisknutí trysky vychází jemný mlžný proud přesně odměřené dávky olivového oleje.
- Lahvička a nálepka jsou průhledné, takže se snadno ujistíte o množství, které máte k dispozici.

Pravidelné používání Vaxolu odstanňuje ušní maz snadno a přirozeně, ušní výplachy nejsou tak často zapotřebí anebo nejsou zapotřebí vůbec.

Často kladené otázky.

Jak Vaxol funguje?
Vaxol napomáhá čištění ušního kanálku, jelikož usnadňuje odstraňování ušního mazu. Vaxol má jednoduchý a unikátní dávkovací systém, který umožňuje aplikaci přesně naměřené dávky do ušního kanálku bez rizika rozlití. Dávkování je velmi ekonomické Současně po aplikaci, Vaxol nevytéká z ušního zvukovodu a tedy neznečištuje oděv..

Vylepší Vaxol můj sluch?
Odstranění ušního mazu vyznamně zlepšuje sluch. V některých případech jsou výplachy ucha nezbytné, pak při pravidelném používání Vaxolu, jsou výplachy ucha snadnější a více efektivní.

Jak Vaxol pomáhá, když jsou výpachy ucha nutné?
Používání olivové oleje pár dní před návštěvou ušního lékáře, napomáhá změkčení ušního mazu a namazání ušního kanálku, čímž zjednodušuje vypadávání ušního mazu.

Čím se Vaxol odlišuje?
Vaxol neobsahuje vodu a tím pádem nezpůsobuje rozšiřování bakterií v ušním kanálku. Vaxol nevysušuje kůži v ušním kanálku. Olivový olej je vyrovnaně rozprostřen po celém vnějším zvukovodu.Po aplikaci u jiných přípravků zůstane kapka obvykle ve spodní části ušního kanálku. Při používání Vaxol si můžete být jisti, že se obsah nevyleje a náležitá dávka se dostane do vnějšího zvukovodu. Používání běžných ušních kapek může být obtižné a nepohodlné, protože kapky lehce vytečou z ucha v horizontální pozici. Také je velice obtížné změřit přesnou dávku olivového oleje, který je potřeba. Nicméně, při používání Vaxol si můžete být jisti, že dodáte přesné množství olivového olje, který je zapotřebí a nic nevyteče z ucha.

Proč bych měl používat Vaxol ?
Vaxol nabízí jednoduchou a efektivní metodu zjemňování a přirozeného odstraňování ušního mazu. Tím snižuje potřebu ušních výplachů nebo ulehčuje.. Můžete používat Vaxol před návštěvou ušního lékaře, a nebo jako preventivní opatření k udržování zdraví vašich uších.

Jak dlouho můžu používat Vaxol ?
Neexistuje žádné časové omezení pro používání Vaxol.

Má Vaxol nějaké vedlejší efekty?
Vaxol se nesmí používat pokud máte alergii na olivový olej. Je to nicméně velice vzácné. Možnými důvody nepoužívání můžou býti prasklý bubínek nebo ušní infekce. V těchto případech by se měl pacient před použitím zeptat lékaře na radu.

Od jakého věku mohu bezpečně používat Vaxol ?
Vaxol můž být používán v jakémkoliv věku, ale před použitím u dítěte do jednoho roku žádejte o radu lékaře.

Je možné používat Vaxol během těhotenství ?
Nejsou známy žádně škodlivé vedlejší efekty při používání Vaxol v těhotenství a/nebo při kojení. Nicméně, měli by ste informovat vašeho lékaře před použitím VAXOL®.

Kdo by měl Vaxol hlavně používat?
Lidé trpící nadměrnou tvorbou ušního mazu
Lidé s častým tvořením tuhého ušního mazu.
Lidé s deformovaným či úzkým ušním kanálkem.
Lidé s tendencí vytváření suchého ušního mazu.
Lidé, kteří používájí sluchátka umístěna ve vnějším sluchovém kanálku.(například lidé s poškozeným sluchem a lidé používájící sluchátka pro své mobilní telefony a jiná elektronická zařízení)
Lidé po operaci – pouze pod lekařským dohledem
Lidé hrající vodní sporty (například plavání, potápění)

Jak Vaxol spray správně použivat?
- Před použitím nové lahvičky Vaxol , zahřejte lahvičku v dlani ruky, protřepte a uveďte do chodu několika stisky dávkovače na prázdno (cca 3x-4x ) dokud z jeho trysky nezačne vycházet sprej.
- Uchopte horní část ušního boltce a zatáhněte jím směrem nahoru a dozadu
- Lahvičku držte ve vzpřímené poloze s tryskou vloženou v ušním kanále,stiskěte aplikátor jednou nebo dvakrát.
- Jestliže je to nutné,opakujte tuto proceduru s druhým uchem.
Dávkovač je snímatelný. Po použití uzávěr aplikátoru může být odstraněn a propláchnut horkou vodou a poté znovu nasazen.
- Jemně masírujte tragus (výběžek před vnějším zvukovodem ucha ) – viz obrázek

Dávkování:
U dospělích a děti starších 12 let – je zapotřebí 1 nebo 2 aplikace Vaxol dvakrát denně po dobu 4 až 5 dní, před návštěvou úšního lékaře kvůli výpachu ucha; v ostatních případech lze Vaxol doporučit jednou týdně jako prevenci.
Vaxol by neměl být používán u dětí mladších jednoho roku bez lékařského dohledu
Nejsou známy škodlivé vedlejší účinky používáte-li tento produkt během těhotenství nebo kojení, avšak před použitím informujte svého lékaře.

Vedlejší účinky:
Výrobek by neměl být aplikován v případě citlivosti nebo alergie na olivový olej.
(2006) www.obchod-zdravi.cz